Logo
Bebek Odası

Bebek Odası

Bebeğiniz için; Bebek Odaları, Montessori Mobilyalar, Mobilyalar ve Ahşap Oyuncaklar üretmekteyiz. Tüm ürünlerimiz yüksek kaliteli ve sağlıklı MDF’den el işçiliği ile üretilmektedir

Genç Odası

Genç Odası

Çocuğunuz için; Çocuk Odaları, Montessori Mobilyalar, Mobilyalar ve Ahşap Oyuncaklar üretmekteyiz. Tüm ürünlerimiz yüksek kaliteli ve sağlıklı MDF’den el işçiliği ile üretilmektedir.

Kaliteli ve Sağlıklı

Moremo için kalite, piyasa gereksinimlerinin çok ötesindedir.

Mobilyalarımız MDF ve lake boyalı olup, tamamen el işçiliği ile üretilmektedir. Kesinlikle çocuklarınızın sağlığına zarar verecek maddeler içermemektedir.

  • El İşçiliği

    Mobilyalarımız MDF, lake boyalı ve tamamen el işçiliği ile kişiye özel üretilmektedir.

  • Güvenlik Mekanizmaları

    Çekmece ve kapaklarda stoper sistemleri kullanılmaktadır. Büyüyen karyolalarda çift emniyetli kilit sistemi vardır. Ürünlerimizde keskin sivri kenarlar bulunmamaktadır. Büyüyen karyolalarımızda çocuklar için risk oluşturacağından sallanma mekanizmaları kullanılmamaktadır.

  • Sertifikalı Kalite

    Ürünlerimizde E1 sertifikalı MDF ve EN 71.3 sertifikalı boya kullanılmaktadır.

Blog

tümü

Sosyal Sorumluluk Projeleri

tümü

Müşteri Yorumları

Dünya çapında 1000’den fazla mutlu müşterimiz var.

*Moremo Kids 'le daha önce herhangi bir alisverişim veya proje çalışmam olmamıştı hep mağazalarının önünden geçerken o vitrindeki tasarım mobilyaları gördükçe bir gün şuraya ihtiyacım olduğunda kesin gireceğim demiştim :) Ve bu sene 2 çocuk odası, ve yatak odası olmak üzere çalışma yapmak nasip oldu ve iyiki oldu. Vermiş oldukları hizmet ,kalite ,ilgi,projelendirme ve teslim sürecinden çok ama çok memnun kaldık .Hersey gönlümüzce oldu. Artık bu zamanda işini doğru düzgün yapan esnaf bulmakta zorken biz moremokids'le çok şükür bu süreci güzel bitirdik . Kullanılan malzemelerin, çocuklarımın sağlık ve güvenliği açısından kaliteli olmasıda büyük etken oldu. Yurt dışında bir çok kez kalite ödülü almış bir firmayla çalışmak ayrı bir güven verdi. İyiki kapınızı çaldım bundan sonra benim için sadece moremo Kids tek adresim diyebilirim. Herkese memnuniyetimle tavsiye ediyorum.Hiç tereddüt etmeyin gerçekten işlerinin ehlileri. Bir çok kez kendilerine memnuniyetimizi söylemiş olsakda buradan da iletmek istedik ve borç bildik. Öncelikle firma kurucuları sayın Pervin hanım ve Yusuf bey olmak üzere tüm personeline tekrar teşekkür ediyoruz .Yolunuz açık ve başarılarınız daim olsun. 

Semiha B.

Iki cocuk büyüttüm,,o kadar kaliteli mobilyalar ki iki çocuk daha buyutur ,,cok memnunum .

Perihan E.

Kızımızın mobilyasını 7 sene once aldık hala taş gibi ve cok sağlam hiç sorun yaşamadım taşınmamıza ve defalarda yerini değitirmemize rağmen hiç sıkıntı cıkarmadı tavsiye ederim.

Selçuk G.

Moremo Kids ailesine çok çok teşekkürler. Pervin hanımın ilgisine ayrıca teşekkür ediyoruz. Odamız bire bir ve kusursuz kurulumu yapıldı gönül rahatlığıyla hiç aklınızda soru işareti kalmadan alabilirsiniz. Yusuf Beye Birol ustamıza ve ekibine de çok teşekkürler. 

Muhammed H.

Çocuklarım için 2 adet Montessori takım aldık. Takımlar kurulduktan sonra oda masal dünyası gibi oldu :) Güler yüzlü yaklaşımları ve kaliteli ürünleriyle çok memnun kaldık. Pervin Hanım ve Yusuf Bey'e teşekkür ederiz.

İbrahim B.

Güler yüzle karşılandık. İlgili alakalı elemanlar. Ürünleri zaten harika tasarımlar. Fiyatlarda makul yardımcı oluyorlar. Bide hediye verdiler artan MDF lerden çocuklar için hayvan figürleri çalışmışlar. Kizim zevkle boyadi cok sevdi. Teşekkürler moremo...

Betül A.

Kızıma Şato karyola ve şifonyer takım almıştık. Kızım hergün üzerinde zıplıyor, kenarlarına tutunarak tırmanıyor, ben onunla birlikte uyuyorum 🤭 Buna rağmen vidası bile gevşemedi. Çok memnun kaldığımız için oğluma da Moremo'dan aldık. Ürünün kalitesi harika. Ufak talepleri ücret almadan yapıyorlar. (Oğlumun karyolasına kilit taktırdık) Kurulum ekibi kibar. Eşim ve ben de çok memnunuz. Hiç düşünmeden alabilirsiniz. 

H. D.

Profesyonel bir kurum ürünü aldıktan yıllar sonra bile yardımcı oluyorlar. Büyüyebilen beşiğimiz için mailden servis kaydı oluşturdum geldiler ve ücretsiz olarak tek kişilik yatağa çevirdiler. Kendilerine çok teşekkür ederim. 

Mehtap A.

Odaya Her baktığımda bi huzur geliyor içime ellerinize emeğinize sağlık teşekkür ederiz.

Bengisu K.

Teşekkür ederiz bizi çok memnun ettiniz bütün çevreme sizi övüp yönlendirdim. Odaya ruh katan siz oldunuz.

Sofia E.